Кога ќе ја видите 53 годишната Ел Макферсон во бикини потполно е логично да се запрашете дали манекенката пронашла мистичен извор на младоста.

Таа едноставно изгледа совршено ...

Познатата австралиска манекенка и на 53 години изгледа беспрекорно. Сега поприлично ни е јасно зошто за време на нејзината кариера кога работеше под полна пареа го доби името „тело“. Но за нејзиниот изглед не се виновни само гените, туку манекенката и ден денес не е мрзлива, туку редовно вежба и ја одржува формата.

Резултат – совршенство!

Премини на следната страна и погледни ги и другите фотографии >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?