Ким Кардашијан повторно гола

Најпознатата старлета на светот и риалити ѕвезда повторно се како од мајка родена. Ким на фотографиите позира сосема гола, облечена само во чизми и качена на дрво. Нејзината слика која беше објавена на Инстаграм за само неколку часа собра повеќе од милион лајкови.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?