И покрај тоа што летото не напушта, познатите убавици се уште не мируваат.

Тие се уште позираат во провокативни костими за капење, а една од нив е Ајда Џеспика, познато телевизиско лице од Венецуела која пред неколку дена на плажата во Мајами направи вистински хаос со својот оскуден модел.

Таа изгледа мошне провокативно без разлика од која страна ќе ја погледнете. Горниот дел и е претесен така што остава впечаток дека може да пукне во секој момент, а кога се сврте, од нејзиниот танга модел на многумина им застана здивот.

Па, што велите за овој модел на Ајда – погодок или промашување?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?