Кели Брук е позната по својата убавина и раскошни облини

Но на оваа фотографија малку претерала, нели?

Познатата 37 годишна манекенка и актерка во моментов е во Бодрум, Турција од каде постојано објавува провокативни фотографии во тесни минијатурни бикини. Овој пат ги изненади сите со фотографија на која во преден план е нејзиниот задник во тигрест костим за капење. Но покрај оние на кои им се допаѓа во ова секси издание имаше и такви кои се посомневаа дека Кели ја обработила фотографијата пред да ја сподели.

„Како тоа твојата половина е двојно помала во однос на останатите фотографии“ ја праша еден од обожавателите додека друг и порача веднаш да го промени дизајнерот што и ги обработува фотографиите.

Што мислите вие за оваа фотографија – дали е „вистинска“ или не?

Фото: Инстаграм/ Принтскрин

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?