Манекенката знае како да ја крене температурата ...

Познатата бразилска манекенка Ана Брага која живее во Лас Вегас неодамна снимаше уште еден едиторијал со кој ги збудали претставниците на посилниот пол. На фотографиите во преден план се нејзините бујни гради, долгата руса коса и витките долги нозе.

Сепак, и покрај преубавите костими за капење што ги носи русокосата убавица најголемо внимание привлече фотографијата на која позира во долг проѕирен фустан под кој се недвосмислено се гледаат нејзините брадавици.

Па, гледајќи ја фотографијата станува неподносливо жешко, нели?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?