Која девојка вака го слави својот роденден?!

Познатата риалити ѕвезда и сопственичка на бјути империја Кајли Џенер наполни 20 години, а својот роденден го прослави во секси долна облека. Кејли на Инстаграм сподели неколку славенички фотографии кои во коментарите ги опиша само со бројот „20“. Таа на фотографиите позира во жолта проѕирна долна облека (критичните делови моравме да ги сокриеме!) покриена со црвен проѕирен тил, со перика и розови високи потпетици.

Од овие „чудни“ роденденски фотографии (кои и не се баш така необични кога е оваа девојка во прашање!) можеме да претпоставиме во какви изданија ќе ја гледаме и во иднина, но и да заклучиме дека воопшто не изгледа како 20 годишна девојка.

Што мислите вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?