Таа и денес изгледа фантастично

Алисија Арден ги мамеше воздишките на посилниот пол заедно со Памелан Андерсон додека глумеше во хит серијата Чувари на плажа. Таа денес и покрај тоа што има 48 години постојано провоцира со нејзините оскудни комбинации, а така беше и овој пат додека се сончаше облечена во бели мрежести бикини и им позираше на папараците.

И додека многумина овој модел би го оцениле како вулгарен, очигледно дека тие не и пречат на Алисија која откако ги забележа папараците во нејзина близина се потруди да им ги покаже од секој агол.

Па, што мислите вие за овој модел - претерано или не?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?