Таа сака да го покажува своето тело

Актерката Елизабет Харли има 52 години но и тело на кое можат да и позавидат многу помлади жени. Таа се свесна за својот сексапил, а има и своја сопствена линија на костими за капење. Таа деновиве повторно позираше во еден атрактивен модел на Инстаграм. 

Станува збор за розови минијатурни бикини во кои актерката изгледа совршено, а провокативната поза дополнително ја загреа ситуацијата.

Trying out our new one pieces @elizabethhurleybeach 😉

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Елизабет и пред неколку дена ги воодушеви своите обожаватели кога објави видео на кое позира во едноделен костим за капење. Станува збор за модел со животински дезен кој ги истакна нејзиното деколте.

Повеќе од очигледно е дека Елизабет е свесна за своите квалитети, па во преден план секогаш го истакнува своето згодното тело. Но да имате и да одржувате вакво тело во шестата деценија воопшто не е лесно, па наместо да и љубомориме, и симнуваме капа.

Браво!

Извор: Dailymail.co.uk

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?