Викторија Лоба ова лето е мошне активна на социјалните мрежи

Атрактивната русокоса на нејзиниот профил на социјалните мрежи ова лето мнооогу често споделува фотографии на кои позира во костими за капење. Токму таква е и една од нејзините последни фотографии на кои таа позира во провокативно издание облечена во црни танги и свртена со грб, додека во центарот на вниманието е нејзиниот задник.

Но по оваа фотографија следуваше уште едно изненадување од познатата пејачка. Имено, таа сподели фотографија на која е со нова фризура со која освои бројни лајкови и комплименти во коментарите.

Па, дали ви се допаѓа новата фризура на Викторија?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?