Хрватската пејачка Лана Јурчевиќ со една од своите последни фотографии на Инстаграм сакаше да ги развесели фановите, но ситуацијата тргна во сосема спротивен правец.

Имено, таа позираше во провокативна поза, односно со раширени нозе, и додека едни и порачаа дека ќе добијат инфаркт, други забележаа нешто друго. „Боже, девојче, имаш поприлично големи стапала“, „Можеше со филтри и Фотошпоп и стапалата да ги намалиш.. кој број носиш, 47?“ беа само дел од коментарите под нејзината фотографија.

Но и покрај критиките Лана со нејзината објава заработи преку 15.000 лајкови и дузина комплименти на сметка на својот изглед.

И како што можеме да забележиме од нејзините статуси, таа воопшто не се грижи за негативните коментари кои што и ги порачуваат хејтерите.

А така е и најдобро, нели?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?