Ева Лонгорија Бастон во секси издание ...

Ева Лонгорија Бастон во секси издание ...

Ева Лонгорија повторно ги полни медиумите со фотографии на кои носи костими за капење. Овој пат им „позираше“ на папараците додека се одмараше со својот сопруг Хосе Бастон облечена во бела кошула и бикини. Таа неодамна на сите и порача „Не сум бремена, само јадам многу сирење“ откако се појавија шпекулациите дека е во блажена состојба, а тоа дека воопшто не е загрижена за нејзиниот изглед покажуваат и овие фотографии.

Имено, актерката во изминатиов период ја критикуваа дека се поправила, па дури и нејзините килограми ги поврзаа со наводната бременост. Но и покрај тоа што можеби не спаѓа меѓу најслабите жени, мораме да признаеме дека љубителката на сирење дефинитивно изгледа мошне атрактивно. А и овој генијален трик со белата кошула е нешто што најверојатно ќе го искористиме и ние до крајот на ова лето ...

Па, големо БРАВО за ставот на оваа секси жена!

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?