ban2

Тренд кој го измислија Јапонците и кој го носат девојките од целиот свет (но и за кој НЕ сме баш сигурни дека ќе им се допадне на нашите девојки ...)

Познатиот бренд од Токио „BoDivas" лансираше колекција накит под името „Beachtail", кој го опишуваат како „секси накит за бикини препони“. Металниот накит треба да се постави на внатрешната страна на бикините, а украсите да висат надвор од нив меѓу женските нозе.

Станува збор за елегантни и многу оригинални парчиња, велат одговорните во „BoDivas“ и додаваат дека овој накит не мора да се носи само со бикини, туку и со танга, па дури и со обични гаќички. Секое парче се состои од синџир кој има големи и глатки алки. Еден дел оди директно во допир со гениталиите, на внатрешниот страна од гаќичките, додека другиот – со должина од седум и пол сантиметри и направен од специјален месинг, оди надвор.

Вредноста на овој накит изнесува околу 20 долари (поточно од $19.50 до $22.50) и можете да го порачате во секој момент преку Интернет.

Па, дали би носеле нешто вакво?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?