Џеки Круз повторно ги шокираше сите.

Познатата ѕвезда од хит серијата "Orange is the new black" повторно ни покажа дека е вистински пример за девојка која погрешно избира костими за капење, односно модели кои НЕ прилегаат на нејзината градба на тело. Но таа очигледно не се грижи премногу дали облеката ги сокрива или открива нејзините несовршености. И за тоа има големо БРАВО од нас и покрај тоа што во продавниците има многу подобри решенија за неа.

Постојат многу модели кои на совршен начин ја истакнуваат атрактивноста на секоја жена, а со моделите што ги избира Џеки на површината испливува само модна катастрофа.

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?