Николина Пишек во неверојатно секси издание

Познатата водителка Николина Пишек на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија со која ги воодушеви своите обожаватели. Таа на фотографијата се сонча во маслинесто зелен костим за капење, а во преден план е нејзиниот задник што и те како им се допадна на машките претставници меѓу нејзините фанови. Инаку, водителката пред неколку месеци наполни 41 година, и најверојатно ретко кој би поверувал дека е влезена во петтата деценија од животот, особено кога ќе ја види во едно вакво издание.

Life is a bitch sometimes...

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on

Таа доби голем број пофалби на сметка на својот изглед за што сме сигурни дека и годи, за разлика од негативните коментари кога под видеото што го објави многу фанови ја нападнаа поради изгледот на нејзините усни.

Finalement

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?