Нова ѕвезда во странските медиуми

Станува збор за 50 годишниот азиски манекен и фотограф Чуандо Тан кој изгледа како момче. Профилот на овој Доријан Греј од Сингапур е преполн со фотографии од неговото младешко лице и мускулесто тело. Ако го прашате, неговиот еликсир на младоста не е никаква тајна, но никој не гарантира дека неговиот рецепт ќе биде успешен кај секој.

Тан вели дека редовно вежба и дека никогаш не се баѓа доцна навечер, ниту пак рано наутро. Покрај тоа сака да јаде пикантно пилешко!

Од друга страна, најверојатно тајната се крие во добрите гени. Како и да е, Тан може да се пофали со неговите илјадници обожавателки.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?