Ева Лонгорија важи за една од најсексапилните жени на светот, но последните фотографии покажуваат дека малку се поправила.

Познатата 42 годишна актерка во моментов е на одмор на Ибица. Таа инаку е позната и по нејзината беспрекорна линија, но овој пат не можеше да го сокрие стомачето додека уживаше под сонцето. И додека некои од нејзините обожаватели се посомневаа дека е бремена, пивото во нејзините раце ги отфрли сите сомнежи во врска со ова.

Ева на островот на пороците е заедно со својот трет сопруг, шармантниот бизнисмен Хозе Бастон.

Тие стапија во брак во мај годинава, во Мексико, кога Ева облечена во фустан од нејзината пријателка Викторија Бекам, пред 200 гости го кажа своето судбоносно ДА.

Но, ние би додале само дека Ева и со стомаче изгледа.. неодоливо!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?