Погледнете го ова жешко издание на Емили

Емили Ратајковски (26) која според многумина е најсексапилната жена на светот откако во вчерашното интервју изјави дека не и е јасно зошто луѓето толку се навредуваат од женските гради и дека е изморена од константното критизирање на жените и нивниот изглед, одлучи на една плажа во Лос Анџелес да го покаже своето совршено тело. Иако многумина ја критикуваа дека е преслаба последните фотографии покажуваат дека воопшто не и недостигаат облини. Познатата манекенка, која инаку е родена во Лондон, на плажата се појави во црни минијатурни бикини со подигнати гаќички кои се „сокрија“ во нејзиниот задник.

 

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?