„Проблемите“ со костимот за капење често им се случува на познатите девојки, а на тоа не се имуни и Јелена Спенџарска и Марјана Станојковска.

Понекогаш, додека се опуштаме на некоја плажа, забораваме како изгледаме и во каква поза седиме, а ситуацијата може дополнително да се искомплицира кога нашите костими за капење ќе станат непослушни. Со овој проблем се соочуваат и познатите девојки, а бидејќи папараците ги следат во секој чекор глетките што ги оставаат и кои секое лето ги полнат медиумите се неизбежни. Па, така бројни непријатни ситуации им се случуваат, а во продолжение ќе видите некои од нив, меѓу кои и оние на нашите водителки Јелена и Марјана.

Ева Лонгорија Бастон

Познатата актерка оваа година се одмараше во Шпанија. Но каде е Ева, таму се и папараците, па следуваа бројни незгодни фотографии кои веднаш завршија во медиумите ...

Но очигледно е дека Ева премногу не се грижи за тоа!

Џој Кориган

Кристина Милијан

Некои сами покажуваат и повеќе од што би требало

Атрактивната водителка Јелена Спенџарска не чекаше да ја фатат папараците. Таа на социјалните мрежи покажа како изгледа кога е на плажа. Да носеше дводелен модел, фотографиите би биле уште попровокативни.

И Марјана Станојковска знае како треба

И русокосата водителка Марјана Станојковска неодамна на социјалните мрежи ги изненади своите обожаватели со едно разголено издание. Но, на нејзината линија не можете да и замерите, како ни на изборот на костимите за капење.

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?