Кели толку се занесе што дури ја закриви и позадината, што го забележаа нејзините фанови, па следуваа бројни негативни коментари. Но имаше и такви кои застанаа во нејзина одбрана, односно кои тврдат дека многу девојки ги средуваат своите фотографии пред да ги објават на социјалните мрежи и дека сите знаат дека тоа го прави и Кели.

Што мислите вие?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?