Конечно дојде сезоната во која можеме да го покажеме нашето убаво тело во костими за капење на кое напорно работевме преку цела година.

Тоа е логиката по која се раководеше и оваа убавица, но направи погрешна пресметка во врска со една работа и – се изрезили пред целиот свет!

Оваа фотографија е совршен доказ дека и манекенките користат Фотошоп. Имено, Кели Брук (37) која се уште важи за сон на многу мажи реши да камуфлира малце и јако се посрамоти. Таа објави слика покрај базен со која најверојатно сакаше да го истакне бујните гради.

Но, оние што ја следат на Инстаграм веднаш забележаа нешто друго и ја нападнаа. Дали можете да видите за што станува збор?

Ако не ви оди, погледнете на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?