ban2

Натали Мартинез изгледа одлично од предната страна ...

Но, глетката е потполно различна кога ќе се заврти. Повеќе од очигледно е дека познатата актерка и манекенка на оваа фотографија се обидува да го вовлече стомакот. Впрочем, таа нема некој поголем вишок на своето тело, но се обиде во костим за капење да изгледа колку што може подобро. Но, НЕ можете под контрола да држите баш сé, а очигледно на Натали изгледот на нејзините нозе помалку и пречи од вишокот на нејзиниот стомак.

Од фотографиите се виде дека и таа е уште една позната убавица со целулит!

Но дали тоа го расипа впечатокот што го остава? Дали оваа ситница го наруши нејзиниот изглед? Според нас, не!

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?