Кристијан Милијан не се срами што нема совршено тело и што нејзиниот целулит го расипува тој совршен изглед.

Но таа е самоуверена а тоа го покажа и деновиве кога на плажата во Мајами се појави во провокативен костим за капење. Станува збор за модел кој само на првиот поглед изгледа дискретен, а кога ќе погледнете повнимателно ќе забележите интересни ленти кои се наместени да покажат сосема доволно. Стомакот на познатата американска ѕвезда не е совршено, впрочем како и на многу други жени, но тоа не и пречи да го покаже пред сите

Но што е тоа совршен изглед и дали тој навистина постои? Според нас оваа самоуверена жена изгледа мошне секси.

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?