Им завидуваме на сите оние кои се чувствуваат совршено во својата кожа без разлика на својот изглед и бројот на килограмите.

Една од нив е и актерката Хилари Даф. Познатата холивудска ѕвезда ужива во благодатите на летото, а според фотографиите можеме да заклучиме дека воопшто не и пречи вишокот килограми. Да, таа е малку поправена, но самоуверено го носи вишокот и покрај тоа што е во бикини кои максимално ги истакнуваат нејзините несовршености.

Па, што мислите – дали би изгледала подобро во едноделен костим за капење или едноставно нема што да крие, па и во овој модел изгледа совршено?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?