Бремената Ферн Мекен изгледа прекрасно во овој костим за капење

Облечена во преубав костим за капење, поранешната ѕвезда на Towie (позната англиска телевизиска серија - The Only Way Is Essex) позираше во преубав црвен костим за капење со леопард дезен. Костимот е зачинет со интересни детали кои покриваат стратепки делови од телото, додека косата и е врзана во висока пунџа. Инаку, Ферн (26) која наскоро треба да се породи, е мошне популарна и на социјалните мрежи, каде има преку 1.7 милиони обожаватели пред кои редовно објавува интересни и провокативни фотографии.

Еве некои од нив ...

Па, дали ви се допаѓа овој костим за капење?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?