Најдобрите beach изданија на Северина

Од нејзиното секси и гламурозно издание од 2014 година кога позираше во провокативни „мали црни“ бикини со кои предизвика бројни коментари и лајкови на нејзината официјална Фејсбук страница (фотографијата што следува), па се до неодоливиот ретро модел со висок струк со кој позираше и ги освои сите на социјалната мрежа Инстаграм.

Ова е најжешкиот тренд кај костимите за капење за оваа сезона >>

Па, кое од овие костими за капење ви се допаѓа најмногу?

Едноделните костими за капење се маст-хев за оваа сезона >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?