Таа и на прагот на седумдесеттите изгледа совршено!

Шерон Стоун беше секс симбол во 90-тите. Но по се изгледа таквиот став за неа се уште се нема променето во јавноста. Таа деновиве на Инстаграм објави фотографија на која позира во костим за капење но и со која покажа дека и на 59 години има тело кое изгледа фантастично.

Summer attitude. (📷: @pricearana)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Погледнете ги само нејзините нозе и стомачни - сигурни сме дека и тројно помлади девојки би можеле да и завидуваат, а тоа го потврдија со бројни комплименти и нејзините обожаватели на социјалните мрежи

Но покрај феноменалниот изглед на ѕвездата од еротскиот култен филм „Ниски страсти“ нам ни се допадна и изборот на нејзиниот костум за капење, односно неговата интересна боја. Ниту една нијанса не стои така добро на исончано тело како тиркизно сината боја, поради што костимите за капење во оваа нијанса изгледаат совршено.

Што мислите вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?