Анастасија Ражнатовиќ ужива во семејната вила на Кипар

Ќерката на Цеца која е мошне активна на социјалните мрежи секојдневно објавува фотографии, а една посебно привлече внимание. Таа на фотографијата позира во мрежеста маица, а оние кои ја следат на Инстаграм коментираа дека изгледа совршено и дека е вистинска убавица.

I'll always be your baby girl 🌼

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Секогаш ќе бидат твоја мала девојка“, напиша Анастасија под фотографијата.

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?