Познатиот бразилски модел ужива на Миконос

Алесандра има 36 години и две породувања зад себе. Но таа и денес, по две и пол децении откако е манекенка изгледа совршено, па дури и кога е на плажа и кога одмара во опуштено издание со пријателите. Таа од фотографите беше фатена додека уживаше на грчкиот остров Миконос и изгледаше фантастично, без сите оние беспрекорни шминки, фризури и гламурозни костими за капење со кои најчесто ја гледаме во модните едиторијали.

Што мислите вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?