Иги Азалеја има напишано дури и песна за својот задник која своевремено беше хит и го пееше во дует со Џенифер Лопез.

Нејзиниот задник беше и главен лик во повеќето нејзини спотови, а пејачката е позната и по своето врцкање со колковите, таканареченото тверкување кое е мошне популарно во земјата на бизоните. Таа својот драгоцен дел од телото го има дури и осигурено за баснословна сума пари, но денес кога ќе ја видиме во едно вакво издание на сите ни е и повеќе од јасно дека програмите за обработка на фотографии можат да направат чуда.

Еден зачин кој го имате дома ќе ви го отстрани целулитот за две недели >>

Како до цврст стомак, нозе и задник без вежбање >>

Погледнете уште фотографии на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?