Анастасија го покажа своето совршено тело

Анастасија ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографиите на кои позира во костими за капење. Таа откако неодамна се врати од Дубаи реши да отпатува на Кипар, односно во Аја Напу каде нејзиното семејство поседува раскошна вила.

Ќерката на Цеца на ова место си поминува лудо и незаборавно судејќи според фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи. Таа ужива максимално во прекрасните плажи и во ноќните забави, додека нејзините обожаватели најмногу уживаат кога ќе сподели фотографии на кои е во нејзините провокативни костими за капење.

А овој пат станува збор минијатурни бикини кои се хит оваа сезона и во кои познатата тинејџерка изгледа совршено.

Who's gonna walk you through the dark side of the morning? Who's gonna rock you when the sun won't let you sleep? It ain't me..🌊☀️🌴

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?