ban2

Анастасија го покажа своето совршено тело

Анастасија ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографиите на кои позира во костими за капење. Таа откако неодамна се врати од Дубаи реши да отпатува на Кипар, односно во Аја Напу каде нејзиното семејство поседува раскошна вила.

Ќерката на Цеца на ова место си поминува лудо и незаборавно судејќи според фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи. Таа ужива максимално во прекрасните плажи и во ноќните забави, додека нејзините обожаватели најмногу уживаат кога ќе сподели фотографии на кои е во нејзините провокативни костими за капење.

А овој пат станува збор минијатурни бикини кои се хит оваа сезона и во кои познатата тинејџерка изгледа совршено.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?