Најубавите моменти на младиот брачен пар од медениот месец

Бали бег и неговата сопруга Фахрије Евџен по венчавката заминаа на Малдивите каде треба да го поминат својот меден месец .

Фотографии од рајот во кој во моментов уживаат тие споделија со обожавателите преку Инстаграм – а една фотографија посебно ги израдува претставничките на понежниот пол.

На неа познатиот турски актер позира на плажата во лежерно издание, а во преден план е неговото секси тело. Воодушевените обожаватели досега фотографијата ја лајкуваа преку еден милион пати, а не штедеа ни со комплиментите.

Погледнете ги и другите фотографии на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?