Таа најверојатно ги обожава овие шорцеви штом НЕ ги соблекува два дена по ред

Познатата актерка Ариел Винтер (19) која се прослави со улогата во Модерно семејство се прошета заедно со своето моче Леви Мејден (29) низ Беверли Хилс. Таа за оваа пригода повторно ги носеше нејзините кратки тексас шорцеви кои овој пат во комбинација со краткиот топ со голи раменици ги ставија сите несовршености на нејзиното тело во преден план.

Блуза која што ја обожаваат сите Французинки ова лето >>

И ако на ова го додадеме и тоа што таа беше без шминка би можеле само да ја пофалиме нејзината самодоверба. Ариел и самата во една пригода има изјавено дека токму колешките од споменатата серија, Софија Вергара (44) и Џули Боуен (47), ѝ помогнале да се справи со негативните коментари и да стекне самодоверба. „За среќа бев опкружена со прекрасни луѓе кои ме поддржаа и ми помогнаа да стекнам самодоверба“, изјави таа и додаде дека сите девојки се убави и дека мора да се чувствуваат добро во својата кожа.

Еве во кои продавници ќе ги најдете најубавите маици за ова лето >>

Па, големо БРАВО за оваа девојка! Нели?

Џиџи Хадид се прошета во тесни фармерки и чизми какви обожаваат и нашите средношколки >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?