Таа пред две децении важеше за секс симбол

Поранешната манекенка и ТВ ѕвезда на почетокот на својата кариера важеше за една од најжешките русокоси девојки на светот. Станува збор за Викторија Силвестед која и на 42 години кога е во костим за капење го привлекува вниманието на посилниот пол.

Таа деновиве беше фотографирана во Мајами. Се уште носи минијатурни костими за капење, а овој пат избра во страсна црвена боја со кој ја истакна нејзината витка линија и облини.

Од овие фотографии можеме да забележиме дека оваа раскошна убавица која некогаш ги красеше страните на Плејбој се уште изгледа занесно и дека нејзиниот сексапил останал непроменет.

Браво!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?