ban2

Миа се пофали со нејзиното раскошно деколте

Поранешната Плејбој зајачица и водителка Миа Костова знае како да ги запали социјалните мрежи. Таа го привлече вниманието како со фотографијата на која во преден план е нејзиното бујно деколте, но и интересната порака што ја сподели со нејзините фанови:

„Си ја гледам листава на приоритети и уште не можам да си објаснам зошто сум се стаила на пауза. Малце плеј, малце полна месечина, малце мој мој преку мој...“

Фото: Инстаграм/ Миа Костова

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?