ban2

Таа и од другата страна на барата ги возбудува Македонците

Оливера Ѓорговска која пред неколку години замина во Америка, не престанува да ги изненадува своите обожаватели со фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи. Познатата прилепчанка која пред себе имаше блескава иднина како пејачка во Македонија, реши да замине и да си ја проба среќата во земјата на бизоните, а како изгледа денес, и дали се уште изгледа атрактивно како некогаш, можете да видите од овие фотографии:

Па, што мислите за ова издание на Оливера?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?