Целулитот за некои девојки претставува една од најстрашните работи...

И покрај тоа што на многу мажи кожата од портокал на убавото женско тело и не им печи многу. Одличен пример за тоа се и Ромари Вентура и нејзиното момче шпанскиот фудбалер Жорди Алба кој игра за Барселона. Тие деновиве беа фотографирани на Миконос – Ромари носеше фантастичен едноделен костим за капење, а од фотографиите во задниот дел можеме да забележиме дека и оваа преубава бринета има проблеми со целулитот.

Но очигледно дека тоа воопшто не влијае на нејзиното расположение, а Жорд дефинитивно не е маж на кој му пречат овие ситници.

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?