ban2

Провокативно или не, прашање е сега ...

Многумина ја напаѓаат дека е поправена и дека своите фотографии постојано ги обработува во Фотошоп, па Јелена Карлеуша реши на сите да им покаже како навистина изгледа во костими за капење. Таа деновиве си ги полни батериите во Дубаи, а на Инстаграм објави фотографии и видео од кое што може да ви застане здивот.

Едноделните костими за капење се маст-хев за оваа сезона >>

Најпрво позираше на терасата од хотелот во хеклан костим за капење во портокалова боја и розова наметка, а потоа своето тело го покажа во црно монокини, со поприлично длабоки зарези како во горниот така и во долниот дел.

🙈🤦🏼‍♀️😂☀️☀️☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На крајот сподели и видео кое многумина го оценија како нејзин (успешен) обид да покаже дека грешат сите оние што ја обвинуваат дека користи програми за обработка на фотографии пред истите да ги објави на социјалните мрежи.

Едноделните костими за капење се маст-хев за оваа сезона >>

Што мислите вие – дали Јелена има потреба од Фотошоп или не?!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?