Едноделните костими за капење можат да бидат и посекси од бикините.

Одличен пример за тоа е костимот за капење што неодамна го носеше Клои Гуднам на Малдивите. Клои кои учествува во емисијата „Celebrity Big Brother“ кога е на плажа сака да изгледа провокативно.

Какви костими за капење ќе бидат во мода ова лето >>

Костимот е отворен низ целиот грб, има многу провокативен долен дел и уште попровокативно деколте, а шарениот дезен го прави да изгледа уште попривлечно. Високите температури можеби се одличен изговор за ваквите модели, но ние сепак сме за некоја поодмерена и посуптилна (позатворена) варијанта во која ќе изгледате далеку посексапилно отколку во костими за капење кои покриваат само минимален дел од вашето тело.

Едноделните костими за капење се маст-хев за оваа сезона >>

Што мислите вие?

Кои се најпопуларните костими за капење за ова лето >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?