ban2

Познатата актерка Бела Торн ги прошета голите гради низ центарот на градот гордо покажувајќи го новиот пирсинг на нејзините брадавици.

Бела продолжува да ја шокира јавноста како со својот изглед, така и со својата појава. Откако неодамна во живо ја пренесе депилацијата на своите интимни делови на телото, сега се пофали и со новиот пирсинг на нејзините брадавици.

Таа се прошета низ Лос Анџелес во проѕирна маскирна маица која ја носеше во комбинација со мрежести чорапи и тексас шорц.

Овие секси чорапи се хит меѓу блогерките - погледнете како ги носи една наша ит девојка >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?