ban2

Оваа девојка не може да помине незабележано.

Но и покрај тоа што беше во костим за капење, во центарот на вниманието беше нејзиниот вештачки изглед. Имено Захида Ален, учесничката на емисијата „Geordie Shore“ се прошета во костим за капење на Ибица за кој можеме да кажеме и дека не е баш најсоодветното решение. Но костимот за капење не е најголемиот проблем во ова нејзино издание. Погледнете ги само нејзините неприродно големи усни кои со шминката дополнително се зголемени па Захида воопшто не изгледа природно на овие фотографии.

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?