Кејт Хадсон ужива овие денови на Хаваите со своите синови

И можеме да заклучиме дека си поминува одлично во нивно друштво.

Кејт има два сина, Рајдер и Бингам. Во едно интервју таа изјави дека го цени секој момент што го минува со нив и дека за неа е најголем луксуз времето што го минуваат заедно, бидејќи поради обврските многу често патува.

Но она што го забележаа фотографите и овој пат е нејзината совршена форма. Таа редовно вежба, практикува јога, пилатес, и она што е најважно, како што и самата има изјавено во една пригода – постојано трча за своите деца. 

А бидејќи е толку активна Кејт не се откажува од добрата трпеза ... 

Па големо БРАВО за нејзината форма!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?