Оваа девојка до скоро секое утро ги будеше гледачите на Канал 5 телевизија.

Таа вниманието на гледачите го плени со својот убав изглед, а тоа важи и за социјалните мрежи каде постојано споделува интересни фотографии. На телевизија имавме можност да ја видиме во најразлични телевизиски формати, додека на Инстаграм преку нејзините модни комбинации можеме да забележиме дека во централниот дел на нејзината атрактивност покрај убавото тело се и убавите витки нозе како заштитен знак во нејзиниот изглед.

Па, дали се согласувате со нас?

Фото: Instagram/ Jelena Spendzarska

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?