Алесандра Амбросио како бикини модел работи веќе 20 години, но мораме да признаеме дека на плажа се уште изгледа неодоливо.

Алесандра и во 29 година и по две породувања може да се пофали со тело на кое нема ни грам целулит. Овој пат за опуштање на плажа избра едноделен костим за капење кој е отворен во задниот дел и кој на совршен начин ја истакнува нејзината позадина.

Најпопуларните костими за капење за ова лето >>

Па ако и вие сакате да изгледате како познатата манекенка засукајте ги ракавите и – почнете со вежбање и здрав начин на живот.

Какви костими за капење ќе бидат во мода ова лето >>

Вреди да се проба, нели?

Ефект на бразилскиот задник: вежби за цврст задник и затегнати бутови >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?