ban2

Мајката и менаџерката на семејството Кардашијан, Крис Џенер, благодарение на богатството и бројните операции, и во седмата деценија од животот изгледа младолико.

Но покрај пластичните операции и естетски корекции Крис во последно време на своите ќерки потсетува и по модните комбинации што ги носи, и тоа воглавно се проѕирни парчиња под кои се гледа нејзината долна облека.

Откако неодамна беше фатена додека беше на состанок со 25 години помладиот Кори Гембл во проѕирна, розова маица, Крис деновиве беше забележана како оди на вечера во еден ексклузивен ресторан со актерката Џад Пинкет Смит, сопруга на Вил Смит, која исто така беше облечена во стилот на сестрите Кардашијан.

Еве од каде да си купите убави проѕирни сандали кои ќе бидат хит ова лето >>

На овој начин мама Кардашијан повторно ја поттикна расправата на социјалните мрежи дали беше облечена примерно, ако ја земеме во обѕир нејзината возраст. И додека едни ја критикуваат дека има премногу години за да се облекува како нејзините ќерки, други ја бранеа заклучувајќи дека годините немаат врска со тоа како некој се чувствува.

Трипати се породи, а има совршен стомак – тајната се крие во ова овошје >>

Што мислите вие?

Гради на пола копје – нов тренд во Холивуд за кој немаме ништо против да го видиме и во Скопје >>

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?