Накова повторно ги вжештува социјалните мрежи ...

Поранешната плејбој зајачица Александра Накова објави провокативна фотографија на социјалните мрежи. Манекенката овој пат позира во црно боди со врвки кое го стави нејзиното убаво тело во прден план. Инаку, Александра неодамна се разведе од својот сопруг, кошаркарот Никола Гајдаџиев, со кого пред две години ја доби малата Леа.

Па, што велите за ова издание на оваа секси мама?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?