Погледнете го ова секси издание на Ева

Струмичанката Ева Заева објави фотографија на Инстаграм на која носи прекрасен костим за капење. Станува збор за едноделен модел инспириран од 70-тите години на минатиот век и од техниката на рачното плетење. Моделот изгледа уникатно и зрачи со својата елеганција и бохемија, а Ева во него изгледа како некој вистински топ модел.

Што мислите вие?

Ева Заева во сино од глава до пети >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?