Мелита отсекогаш била доследна на својот стил.

Но доколку погледнете подобро ќе видите дека има големи промени во нејзиниот изглед со тек на годините. Ние само би кажале дека таа и порано изгледаше фантастично, особено во нејзините провокативни костими за капење, кои отсекогаш биле малку поинакви од оние во кои сме навикнати да ги гледаме нашите девојки. Ова се однесува и за нејзините модни додатоци, а тоа најчесто се интересни шешири, марами, очила за сонце...

Па, погледнете како Мелита изгледала некогаш, а како изгледа сега ...

За многумина таа сега изгледа посекси од било кога досега...

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?