ban2

Нашата пејачка Теодора Трајковска или попозната како Теа ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи.

Имено пејачката која неодамна го промовираше својот најнов сингл насловен „Рушевини“ заедно со Панчо од ДНК на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм сподели провокативни фотографии. Таа на една од фотографиите носи сако во сина боја без градник. Креациите се на дизајнерката Мустела Ермин, а фотограф е Кристијан Г.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?