matte

Познатата старлета Кортни Стоден предизвика бура од реакции кога се појави на плажа со својот минијатурен костим за капење.

Малите бели бикини се совршени ако сакате да привлечете внимание на плажата, а очигледно тоа беше и главната цел на оваа раскошна убавица.

Таа вниманието го привлече и со нејзиниот мал влакнест пријател, додека минијатурниот горен дел постојано го откриваше она што обично би требало да остане покриено.

Топ 10 костими за капење за дами со минималистички стил >>

И тогаш се случи најшокантниот момент за сите кога требаше да си замине и кога почна да ги собира работите од плажата ...

Какви костими за капење ќе бидат во мода ова лето >>

Костими за капење во оваа боја се вистински тренд >>

 

 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com