Колку пократко, толку .. посекси?

Шорцевите стануваат се прекратки, а тоа можеме да го видиме и од овој стајлинг на американската актерка Алисија Арден (47) со кој се прошета пред неколку дена во Лос Анџелес.

Таа, верувале или не, со овие шорцеви беше во шопинг! Но главниот шок како за сите, така и за нас следуваше откако се заврти!

Од предната страна покрај минијатурниот шорц кој повеќе наликува на долна облека, сите можеа да забележат дека не носи ни градник!

Инаку, Алисија глуми во филмот „Baywatch“ кој е снимен според истоимената серија, а се има појавено и во филмовите „Comic-Con: Episode IV - A Fans Hope", „Violent Blue“ и сл. Сепак, она што го видовме тука дефинитивно е нејзиниот најпровокативен настап досега кој искрено се надеваме дека нема никогаш да го видиме и на нашите улици.

Што мислите вие?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?